KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10447087
nr 1044 7087
Gravyr
1800-tal, Signerad, motivet: 26x33
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 juni 2016
kl 18:00:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Gravyr
nr 1044 7087
Gravyr
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 20 juni 2016 |